Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kartal Su Tesisatçısı
#1
Kartal su tesisatçısı su kaçağı tespiti konusunda cihazla kırıp dökmeden noktasal su kaçağı bulma ve su kaçağı onarım hizmeti vermektedir. Su kaçakları genellikle eskiyip çürüyen boruların çatlayıp kırılmasıyla oluşur. Kartal su tesisatçısı, işlerimiz hassas dinleme cihazı ve gerekirse termal kamera desteğiyle maliyeti boş yere artırmadan çok hızlı sonuca ulaşmaktadır. Firmamız İstanbul'un Kartal ilçesi başta olmak üzere İstanbul'un diğer tüm ilçe mahalle ve sokaklarında servis hizmeti sunmaktadır. Bize adresinizi ve sorununuzu iletişim numaralarımızdan ulaştırmanız durumda gezi araçlarımız vermiş olduğunuz adreslere en acil şekilde yönlendirilir. Öncelikle yazımızda su kaçağı tespit ve onarımının nasıl yapıldığını anlatmadan önce su kaçağının belirtilerine bakalım su kaçağı tespit ve onarımı gerektiren durumların belirtilerini  yazacağımız yazıdan inceleyebilirsiniz.
 
Kartal su tesisatçısı tıkanıklık açma konusunda kameralı robotlarla kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Kartal su tesisatçısı, Kartal su tamircisi, Acil su tesisatçısı kartal, Tıkanıklıklar genellikle duşa kabinde vücut kıllarından, klozete atılan yabancı maddelerden, lavabo giderinde biriken saç kıllarından ve mutfak çevresinde yemek veya çay artıklarından oluşur. Sistemimizde tıkanıklığın yeri kamerayla noktasal olarak tespit edilir ve robotla tıkanıklık açılır. Kartal su tesisatçısı, Böylelikle tıkanıklığın olduğu noktaya direkt olarak ulaşıldığından maliyetler yükselmez, ortalık gereksiz pislenmez ve tıkanıklık açma süresi çok kısalır. Lavabo tıkanıklığı açma, Kartal su tesisatçısı, klozet tıkanıklığı açma, küvet tıkanıklığı açma, duşa kabin tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma, Kartal su tesisatçısı, boru tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma ve logar tıkanıklığı açma hizmetleri çalışma konularımız arasındadır.
 
Kartal su tesisat sistemi evinizde iş yerinizde kullanmış olduğunuz temiz suyu ve atık haline gelen kirli suyu çeviren sisteme denmektedir Su tesisat sistemi genellikle ve çoğunlukla yaşamımızı sürdürmüş olduğumuz bütün alanlarda şap altından geçen ve bütün binada çevrilen boru sisteminden oluşmaktadır . Zaman zaman su tesisat sisteminizde yanlış tesisat hattı döşenmesi , borularda meydana gelen aşınmalar, borularda meydana gelen çatlaklar , fabrikasyon hatası malzemeler veya su tesisatınızı döşeyen usta firma veya şahısların yapmış olduğu iş hataları dolayısı ile su kaçakları meydana gelebilir . Meydana gelen bu su kaçakları ile ilgili bazen kendi çabalarınız ile önlemler almayı deneyebilirsiniz fakat su tesisatında meydana gelen su kaçakları şap altında olduğundan dolayı ve çoğu zaman akıntının asıl bölgesi görülmediğinden dolayı bu yanlış bir hamle olacaktır. Çünkü akıntıyı görmüş olduğunuz noktayı kırmayı denerseniz kaçağın o bölgeden çıkmama ihtimali %90 dır. Su Kaçağı bambaşka bir yerden olup en zayıf noktadan dışarı sızabilmektedir. Bu sebepten dolayı su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızda mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir.
 
Kaynak: https://www.enes-tesisat.com/kartal-su-tesisatcisi/
Bul
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
Kartal Su Tesisatçısı - tarafından admin - 12-12-2020, 11:43 AM

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi