Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasaktan Sonra Maçlar Nasıl Oynanacak ve İzlenecek?
#1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptığı açıklamaya göre hafta sonları saat 10:00 öncesinde ve 20:00 sonrasında sokağa çıkma yasağının getirildiğini belirtti. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamış olduğu önlemler arasında Süper Lig maçlarının nasıl izleneceği ve oynanacağı soru işareti haline geldi. Oynanacak olan maçlara devam edilerek İçişleri Bakanlığı’ndan alınan özel izinlerle sahaya çıkılacak. Evlerinde yayıncı kuruluş olmayan kişiler maçı canlı şekilde izleyemeyecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, büyük şehirlerde hafta sonu günlerinde saat 10:00 öncesinde ve 20:00 saatleri sonrasında sokağa çıkmanın yasaklanacağı açıklandı. Kıraathaneler kapatılırken lokanta ve kafeler için sadece paket servisi hizmeti olacak. 
Winxbet sitesinden tüm önlemlere takılmadan sağlıklı şekilde kesintisiz sevdiğiniz takımın maçlarını canlı şekilde takip edebilirsiniz. Winxbet üyelik açarak tüm bu işlemleri en hızlı şekilde yaparak sitenin tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Siz de maçları kesintisiz şekilde takip etmek istiyorsanız Winxbet sitemize göz atabilirsiniz. 
Süper Lig’de özellikle önemli maçların genellikle saat 19:00’da olması nedeniyle kafalarda soru işareti oluşmaya başlamıştı. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, “Sokağa çıkma yasağı 20:00’da başlıyor. Bizim önemli karşılaşmalarımızda 19:00’da başlıyor. İlk yarıyı oynadıktan sonra bırakacağız galiba” ifadelerini kullandı. Bu durum ve yasakların futbol maçlarının oynanmasında sakınca bulunmadığını bildirilirken, futbolcu ve teknik adamların bu konuda izinli olacağını ve sıkıntı yaşamayacağı belirtildi. İçişleri Bakanlığı’ndan alınan özel izinlerle takımların maçları oynanmasına hiçbir şekilde karışılmayacak. Alınan kararla birlikte maçı sadece yayıncı kuruluştan hizmet olarak faydalanan kişilerin izleyeceği belli oldu. Bu durum insanların futbol maçlarını canlı olarak izleyemeyecekleri ve yayıncı kuruluş haricinde hiçbir alternatifin bulunmadığı anlaşılmaktadır.
Winxbet giriş adresinden koronavirüs nedeniyle izleyemediğiniz tüm maçları bu siteden kolaylıkla ve canlı şekilde takip edebilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi